Zapraszamy na wczasy !Augustyna filmuje

Widok na morze | FotoGalerie | Pogoda | Donosy z plaży

Spis treści | Trailer | Zamówienie | Nasze filmy DVD


...::: WIETRZNA PRZYJEMNOŚĆ... W ŚLIZGU!! :::...

Wietrzna przyjemność! Czujesz, że rozwój Twoich umiejętności windsurfingowych utknął w miejscu? Słyszysz dookoła porady kolegów lub domorosłych instruktorów, które są sprzeczne ze sobą? Utknąłeś na etapie startu z wody, który zajmuje ci znacznie więcej czasu niż byś sobie tego życzył? Robisz od kilku sezonów "rufę", ale zawsze w jej trakcie wychodzisz ze ślizgu? Teraz masz okazję zrobić najszybszy postęp w swoich umiejętnościach!
Wkrótce spotka Was WIETRZNA PRZYJEMNOŚĆ!
Znany dziennikarz windsurfingowy, szkoleniowiec instruktorów, wykładowca na kursach trenerskich i tester sprzętu windsurfingowego Mariusz (Goli) Goliński i fotograf windsurfingowy Andrzej Jóźwik połączyli siły by stworzyć pierwszy w Polsce windsurfingowy film instruktażowy.
W ponad 2-godzinnym filmie szkoleniowym Mariusz wyjaśni wszelkie wątpliwości osobom chcącym ulepszyć swoje umiejętności pływania na desce w warunkach ślizgowych. Nie jest to kolejny bezsensowny rozrywkowy filmik windsurfingowy będący zlepkiem 5 sekundowych klipów, bełkotliwych, nic nie znaczących tekstów pomieszanych z hałaśliwą muzyką. Jest on rezultatem 20 lat profesjonalnego zajmowania się Mariusza windsurfingiem i zawiera ogromną dawkę informacji dla każdego, kto chciałby pływać lepiej i nie stracić połowy życia na odkrywanie rzeczy często oczywistych.

Mariusz Goliński: "W czasach, w których ja uczyłem się pływania w ślizgu, nie było nikogo, od kogo mógłbym się czegoś dowiedzieć, za wyjątkiem kilku przywiezionych z "zachodu" magazynów windsurfingowych. Nie można było także nikogo podpatrzeć na wodzie. Ucząc się pływania na desce przerobiłem wszystkie możliwe błędy i wszystko zajęło mi 10 razy więcej czasu niż rzeczywiście potrzeba i właśnie dlatego proponuje Wam, abyście nie wyważali otwartych drzwi. Dzięki temu filmowi Wasza krzywa uczenia się wzniesie się niemal pionowo w górę."

Andrzej Jóźwik: "W cenie mniej więcej 1 godziny z instruktorem dostaniecie 2 godziny z... telewizorem, tyle że dzięki magii kamery przez te 120 minut będziecie mogli dowiedzieć się więcej o windsurfingu niż od kogoś na żywo przez 2 tygodnie."

"Wietrzna Przyjemność" stanowi idealne uzupełnienie filmu "ABECADŁO z deski spadło" razem stanowiąc kompletny przewodnik na temat pływania na desce windsurfingowej od pierwszych kroków aż do zaawansowanych manewrów silnowiatrowych, czyli pokrywa zakres "od zera do bohatera".

Zobaczcie poniżej zwiastun filmu oraz fragment przykładowego rozdziału.
Popatrzcie też na stopklatki z filmu oraz na okładkę lub na krążek.
Film jest dostępny na płycie DVD w formacie 4:3 PAL i trwa 130 minut. Cena 59,-zł.

### FORMULARZ ZAMÓWIENIA FILMU ###W filmie szczegółowo pokazane i omówione są
następujące elementy techniki żeglowania:

Klarowanie pędnika
Trym sprzętu
Przenoszenie sprzętu
Start z plaży (beach start)
Start z wody (water start)
Wejście w ślizg
Pozycja na halsie
Kontrola spin-out'u
"Rufa" w ślizgu
ˇ Step gybe
ˇ Power gybe
ˇ Slam gybe
ˇ Backwind gybe
ˇ Duck gybe
ˇ Zwrot z wiatrem - błędy
Zwrot na wiatr
Helikopter
Nose tack
Carve 360
Upwind 360
Body drag
Skok
Bezpieczeństwo - zasady
Kontrola sprzętu przed zejściem na wodę
Wzywanie pomocy
Składanie pędnika na wodzie
Podstawy freestyle'u
ˇ Żegluga clew first
ˇ Żegluga switch stance
ˇ Push tack
ˇ Gecko
ˇ Vulcan

krążek


okładka


Opinie o filmie:

# Zrobienie takiego filmu szkoleniowego na DVD to świetny pomysł. Wiemy jak ciężko jest po kilku lekcjach z instruktorem zapamiętać wszystkie wskazówki, których nam udzielił. Natomiast film możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, gdzie uczymy się pływać. Po godzinach spędzonych na wodzie można bez końca spokojnie oglądać manewry, których się uczymy. Ciężko byłoby znaleźć bardziej doświadczone osoby do przygotowania takiego filmu. Moim zdaniem, dzięki temu nie tylko windsurferzy rekreacyjni, ale również duża liczba zawodników może skorzystać z wielu trafnych wskazówek, które znajdują się na tym filmie. Gorąco polecam!
Przemek (Pont) Miarczyński POL-126 - zawodnik windsurfingowej kadry olimpijskiej, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w różnych klasach windsurfingowych, 2-krotny olimpijczyk.

# Świetny film! Bardzo podobała mi się drobiazgowa analiza najczęściej popełnianych błędów technicznych. Sam dla siebie znalazłem kilka drobiazgów, które uzupełnią moje umiejętności żeglugi na desce. Film można polecić każdemu początkującemu i średnio zaawansowanemu deskarzowi.
Paweł Kowalski - od wielu lat trener windsurfingowej kadry olimpijskiej, były zawodnik kadry narodowej w klasach Lechner i Mistral.

# "Zawarty w filmie materiał starczy Wam na miesiące, jeśli nie na sezony nauki. Jedno jest pewne. Gdy ktoś opanuje wszystkie prezentowane w nim manewry, bez wątpienia będzie mógł zaliczyć się do grupy najlepszych deskarzy na swoim spocie! "
Portal Sieplywa.pl

# Jak może wyglądać film instruktażowy? Różnie. Jak prezentuje się „Wietrzna przyjemność”? Jako człowiek, który przeszedł tylko podstawową szkołę stania na desce, odpadania, ostrzenia i zwrotów mogę napisać, że ten film instruktażowy jest tym czego brakowało na mojej półce z płytami. To swoisty przewodnik po najważniejszych zagadnieniach techniki żeglowania na desce. Moim zdaniem przeznaczony, nie tylko dla tych, którzy chcą się doszkalać, ale także i tych, którzy dopiero tego lata zamierzają po raz pierwszy podnieść z wody pędnik i włożyć nogi w strapy. [...] Każdy manewr, którego uczy film opisany jest od podstaw. Zwolnienia, zatrzymania i opisowa grafika pokazują na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Każdy manewr jest pokazywany, omawiany po czym powtarzany, tak aby to co zobaczyliśmy zostało nam w głowach. [...]
Portal Extrema.wp.pl

# Pierwsze wrażenie to rewelacyjne zdjęcia z wody i świetnie zrobione opisy poszczególnych elementów techniki. Wszystko jest jasne i zrozumiałe i pokazane nie tylko jak ma być, ale dlaczego tak a nie inaczej. Jednym słowem kawał dobrej roboty!!!
Grabek

# Pochłonąłem ten film jednym tchem. W końcu coś super na rynku!!! Dobra robota chłopaki - oby więcej takich materiałów - zdecydowanie POLECAM!!!
Arturo

# Film jest extra. Realizacja, jakość wykonania, ciekawy montaż, przemyślany dydaktycznie.
Sławek

# Film pierwsza klasa, drobiazgowe wskazówki warte każdych pieniędzy.
Robert

# Super zrealizowany film (merytorycznie i technicznie) który faktycznie rozwiewa wiele niewiadomych. Doskonale wyjaśnia np. techniki zwrotów wraz z precyzyjną pracą stóp w trakcie wykonywania manewrów. POLECAM, POLECAM!!!
Calibra

# Film super, ogromna pomoc w doskonaleniu pływania - wszystko jasno przekazane. Polecam, bo naprawdę warto! Błyskawiczna przesyłka.
Jahu

# Coś na co czekałem od dawna. Wszystkim polecam - każdy znajdzie coś dla siebie. Perfect ujęcia i fachowy komentarz.
Krzysiek

# Bardzo szybka wysyłka. Film ciekawy i zawiera wiele cennych wiadomości dla osób które same chcą nauczyć się dobrze ślizgać na desce, a ja do takich się zaliczam. GORĄCO POLECAM!
Jurge

# SUPER POZYTYW ! Szybka przesyłka, konkretne podejście do klienta. Na TAKI FILM SZKOLENIOWY pieniądze wydałem z przyjemnością. Polecam płytę "Wietrzna przyjemność"!
Spectre

# Fantastyczny, doskonale nakręcony materiał. Jestem pod wrażeniem. Gorąco polecam!
Zbikowski

# WIELKIE GRATULACJE, za pomysł i wykonanie!
Andrzej B.

# Profesjonalny film, polecam każdemu kto chce szlifować swoje umiejętności!
Bonita


....::: FORMULARZ ZAMÓWIENIA :::....


Zobaczcie inne nasze filmy lub kupcie wszystkie jednocześnie w promocyjnej cenie!

Początek strony


Strona korzysta z gościnności serwisu www.augustyna.pl