Zapraszamy na wczasy !Augustyna donosi

OW AUGUSTYNA - Jastarnia | Willa AUGUSTYNA - Jastarnia | OW ŻEGLARZ - Jastrzębia Góra
Rezerwacja | Cennik | Dojazd | O Półwyspie | O nas | Sznurki | Forum | Księga Gości
Widok na morze | Pogoda | FAQ | DVD | FotoGaleria | Donosy | Pomoc | Kontakt

Puchar i Mistrzostwa Polski Ford Kite Cup - Jurata 7-9.08.2009r.

W miniony weekend w Juracie od strony morza zostały zakończone tegoroczne zawody o Puchar Polski w kitesurfingu Ford Kite Cup. Na tegoroczny puchar składały się cztery etapy: 22-24 maja w Chałupach, 11-14 czerwca w Rewie, 10-12 lipca w Łebie i 7-9 sierpnia w Juracie. Niestety tym razem nie zostały rozegrane zawody w konkurencji Freestyle z powodu braku wiatru. W związku z tym również nie rozegrano Mistrzostw Polski w kitesurfingu. Tak, samo, jak w zeszłym roku najlepszymi kitesurferami w Polsce we Freestyle okazali się zawodnicy należący do Teamu Forda. Wśród kobiet I miejsce zajęła Karolina Winkowska. Ta utalentowana zawodniczka WTW Warszawa w zeszłym roku, po dziewięciu etapach Pucharu Świata PKRA uplasowała się na 3 miejscu w klasyfikacji końcowej. Wśród mężczyzn niepokonany okazał się Victor Borsuk. Autorem zdjęć jest Łukasz Nazdraczew.

Kliknij w wybrane zdjęcie, aby je powiększyć.

Puchar i Mistrzostwo Polski Ford Kite Cup Puchar i Mistrzostwo Polski Ford Kite Cup Puchar i Mistrzostwo Polski Ford Kite Cup Puchar i Mistrzostwo Polski Ford Kite Cup Puchar i Mistrzostwo Polski Ford Kite Cup Puchar i Mistrzostwo Polski Ford Kite Cup Puchar i Mistrzostwo Polski Ford Kite Cup REKLAMA