Zapraszamy na wczasy !Ośrodki wczasowe AUGUSTYNA - Jastarnia, Jastrzębia GóraSłońce, plaża i... windsurfing !
OW AUGUSTYNA - Jastarnia | Willa AUGUSTYNA - Jastarnia | OW ŻEGLARZ - Jastrzębia Góra
Rezerwacja | Cennik | Dojazd | O Półwyspie | O nas | Sznurki | Teneryfa | Księga Gości
Widok na morze | Pogoda | FAQ | DVD | FotoGaleria | Donosy | Pomoc | Kontakt

***** JAK DO NAS DOJECHAĆ ? *****

Willa AUGUSTYNA OW AUGUSTYNA OW ŻEGLARZ
Mapa regionu Rozkład jazdy PKP Rozkład jazdy PKS
Plan Jastarni Plan Jastrzębiej Góry Interaktywny Plan Jastarni


Willa AUGUSTYNA, Jastarnia ul. Ogrodowa 144,
tel. 58 675 22 52

Do willi można dojechać:
- Samochodem
Najpierw należy dojechać do Trójmiasta i dalej już znaki drogowe na Hel prowadzą przez Rumię, Redę (tu skręt z głównej drogi w prawo za kościołem na drogę Puck-Hel) Puck, Władysławowo (tu skręt w prawo na rondzie), Chałupy, Kuźnicę do Jastarni. W Jastarni na pierwszym rozwidleniu (tu stoi żółta reklama willi) skręcamy w lewo, przejeżdżamy 100m i po lewej stronie widzimy już pensjonat.
- Pociągiem PKP
W sezonie 26.06-28.08 można dojechać bezpośrednio do Jastarni z całej Polski. Poza sezonem należy najpierw dojechac do Gdyni i tam przesiąść się na pociąg do Jastarni.
W Jastarni wysiadamy na przystanku "Jastarnia - Wczasy wagonowe" (pierwszy przystanek w Jastarni) i maszerujemy główną drogą około 300m i po lewej stronie mamy juz nasz pensjonat.
- Autobusem PKS
W Gdyni na dworcu PKP jest również dworzec PKS. Autobusy na Hel kursują co godzina. Sa również małe busiki. W Jastarni wysiadamy na przystanku "Jastarnia - Wczasy wagonowe" (pierwszy przystanek w Jastarni) i maszerujemy główną drogą około 300m i po lewej stronie mamy juz nasz pensjonat.

TAXI Jastarnia - Karol Morawczyński tel. 0 601 652 041

Początek strony
Mapa regionu


Ośrodek wczasowy AUGUSTYNA, Jastarnia ul. Nad Zatoką 8,
tel. 58 675 21 79

Do ośrodka można dojechać:
- Samochodem
058 675 21 79 Najpierw należy dojechać do Trójmiasta i dalej już znaki drogowe na Hel prowadzą przez Rumię, Redę (tu skręt z głównej drogi w prawo za kościołem na drogę Puck-Hel) Puck, Władysławowo (tu skręt w prawo na rondzie), Chałupy, Kuźnicę do Jastarni. W Jastarni na pierwszym rozwidleniu (tu stoi żółta reklama willi) NIE skręcamy w lewo, lecz przejeżdżamy jeszcze główną drogą około 900m, dojeżdżamy do pierwszego na Półwyspie (jadąc od Władysławowa) skrzyżowania ze światłami (chodzi o sygnalizację czerwone - żółte - zielone) i skręcamy w prawo w kierunku Zatoki Gdańskiej. Jedziemy tą drogą do końca ( 200m ) i skręcamy w lewo i już widzimy ośrodek.
- Pociągiem PKP
W sezonie 26.06-28.08 można dojechać bezpośrednio do Jastarni z całej Polski. Poza sezonem należy najpierw dojechac do Gdyni i tam przesiąść się na pociąg do Jastarni.
W Jastarni wysiadamy na przystanku "Jastarnia główna" (drugi przystanek w Jastarni) i maszerujemy ulicą Portową około 500m do portu, tu skręcamy w prawo przed Bosmanatem i w odległości 150m mamy już nasz ośrodek.
- Autobusem PKS
W Gdyni na dworcu PKP jest również dworzec PKS. Autobusy na Hel kursują co godzina. Sa również małe busiki. W Jastarni wysiadamy na pierwszym przystanku za skrzyżowaniem ze sygnalizacją świetlną (50m) i maszerujemy główną drogą około 80m i skręcamy w prawo w ulicę Portową, po przejściu 200m skręcamy w prawo przed Bosmanatem i w odległości 150m mamy już nasz ośrodek.

TAXI Jastarnia - Karol Morawczyński tel. 0 601 652 041

Początek strony
Mapa regionu


Ośrodek wczasowy ŻEGLARZ, Jastrzębia Góra ul. Radosna 6
tel. 58 674 90 00

Do ośrodka można dojechać:
- Samochodem
Najpierw należy dojechać do Trójmiasta i dalej już znaki drogowe na Hel prowadzą przez Rumię, Redę (tu skręt z głównej drogi w prawo za kościołem na drogę Puck-Hel) Puck, do Władysławowa (tu skręt w lewo na rondzie) do Jastrzębiej Góry. W Jastrzębiej Górze dojeżdżamy do Poczty i przejeżdżac dalej prosto około 50m (droga zaczyna schodzić w dół), skręcamy w lewo i po 50m już widzimy ośrodek.
- Pociągiem PKP
W sezonie 26.06-28.08 można dojechać bezpośrednio do Władysławowa z całej Polski. Poza sezonem należy najpierw dojechac do Gdyni i tam przesiąść się na pociąg do Władysławowa.
Z Władysławowa do Jastrzębiej Góry można dojechać autobusem PKS (przystanek przy obok dworca PKP) lub taksówką (8 km).
TAXI Plus Władysławowo tel. 058 674 05 00
Hallo TAXI Władysławowo tel. 058 674 02 31
- Autobusem PKS
W Gdyni na dworcu PKP jest również dworzec PKS. Autobusy do Jastrzębiej Góry kursują co godzina. W Jastrzębiej Górze wysiadamy na dworcu głównym, dochodzimy do Poczty i tam stojąc tyłem do jej frontu, widzimy po prawej stronie w odległości 50m małe skrzyżowanie, a wcześniej żółtą reklamę ośrodka. Od skrzyżowania jest jeszcze 50m ulicą Radosną do ośrodka

TAXI Plus Władysławowo tel. 058 674 05 00
Hallo TAXI Władysławowo tel. 058 674 02 31


Mapa Regionu:
Kliknij na miasto, aby zobaczyć jego szczegółowy plan Plan Jastarni Plan Jastrzębiej Góry

Region Zatoki Puckiej widziany z promu kosmicznego OW Żeglarz - Jastrzębia Góra OW Augustyna - Jastarnia Willa Augustyna - Jastarnia

Mapa Polski:
Mapa Polski

Orientacyjne odległości z wybranych miast Polski do Jastarni
Odejmując od podanych wartości 25 km, uzyskamy odległość do Jastrzębiej Góry.

Gdynia 60 km
Gdańsk 85 km
Słupsk 170 km
Bydgoszcz 240 km
Koszalin 240 km
Olsztyn 260 km
Toruń 300 km
Poznań 400 km
Szczecin 420 km
Warszawa 420 km
Łódź 470 km
Wrocław 580 km
Lublin 580 km
Kraków 720 km
Zakopane 870 km

Willa AUGUSTYNA OW AUGUSTYNA OW ŻEGLARZ
Plan Jastarni Plan Jastrzębiej Góry Rozkład jazdy PKP


Początek strony

Strona główna