Zapraszamy na wczasy !Augustyna donosi

OW AUGUSTYNA - Jastarnia | Willa AUGUSTYNA - Jastarnia | OW ŻEGLARZ - Jastrzębia Góra
Rezerwacja | Cennik | Dojazd | O Półwyspie | O nas | Sznurki | Teneryfa | Księga Gości
Widok na morze | Pogoda | FAQ | DVD | FotoGaleria | Donosy | Pomoc | Kontakt

***** Donosy prosto z plaży w Jastarni *****

Donosy pochodzą z plaży przed OW Augustyna w Jastarni.
Wiadomości z poprzednich lat znajdziecie w archiwum.
Donosy sponsoruje Apartament La Perla w El Medano.
Znajdź nas na:

Facebook:
Facebook - Augustyna.pl

Youtube:
Youtube - Kanał Augustyna.pl


Vimeo:
VIMEO - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com


Instargram:
Instagram - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com

Donos z dnia 31-08-2017, a dokładniej z godziny 08:50
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelKto rano wstaje, ten... pływa, a wschód słońca widziany ze środka zatoki ma swój niewątpliwy urok. Dzisiaj od rana wieje soline 4-5 Bf z południa, co oznacza że w wodzie i powietrzu jest +20C, a jastarnickie JOKESY działąją wspaniale.

Donos z dnia 30-08-2017, a dokładniej z godziny 06:52
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSierpień postanowił pożegnać się naprawdę z klasą. Dziś i jutro bezchmurne niebo, +25C w powietrzu, a do tego wiatr z gorącego południa. Będzie się można opalać, będzie można popływać, będzie można nacieszyć się słońcem i ostatnimi dniami wakacji. Na koniec pewnie trafi nam się jakaś wieczorna burza i będzie po sierpniu. A jaki będzie wrzesień? Pożyjemy zobaczymy...

Donos z dnia 28-08-2017, a dokładniej z godziny 07:23
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelPo niedzielnej burzy wita nas pogodny, ale już 'wrześniowo' rześki poranek. Jest jednak pogodnie i tak zostanie przez cały tydzień. Jutro plażowo, w środę powieje gorące 4 Bf z południa i przyniesie temperatury na poziomie +25C. Czwartek nadal gorący z południowym wiatrem, zaś w piątek zaczyna się wrzesień, a wraz z nim zmiana kierunku wiatru na zachodni i lekkie, ale jednak ochłodzenie.

Donos z dnia 26-08-2017, a dokładniej z godziny 06:38
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelOprócz zmniejszenia stężenia wczasowiczów na Półwyspie w najbliższych dniach czeka nas naprawdę ładna pogoda. Dziś mało wiatru i sporo słońca, jutro niestety deszcz, a od poniedziałku znów słońce z ciągle rosnącą temperaturą każdego dnia. Wrzesień może przywitać nas upałem powyżej +25C!

Donos z dnia 25-08-2017, a dokładniej z godziny 09:25
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSzału nie ma, ale nadal jest bardzo przyzwoicie: zbieramy jeżyny, podziwiamy dziewczyny, pływamy [bo dzisiaj wieje i świeci od rana] lub podziwiamy malownicze zachody słońca. I tak powolutku kończą się te wakacje...

Donos z dnia 24-08-2017, a dokładniej z godziny 16:48
Specjalnie dla tych, którzy ciągle narzekają że nie wieje, mamy kilka wietrznie słonecnych ruchomych obrazków poniżej...

Donos z dnia 24-08-2017, a dokładniej z godziny 06:04
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSierpień nadal trzyma dobrą formę, choć o upałach chyba już nie ma co marzyć, co nie oznacza, że jest zimno - wprost przeciwnie, było jest i będzie ciepło, a nawet gorąco i to co najmniej do końca miesiąca. Jednak tym, co wyróżnia najbardziej te ostatnie dni wakacji na Półwyspie od innych, będzie WIELKA EWAKUACJA P.T. Wczasowiczów, którzy w niedzielę po południu podejmą ostatnią, heroiczną próbę zakorkowania naszej półwyspowej drogi. Ten kto przespaceruje się w poniedziałek po ulicach Jastarni, może dostać szoku poznawczego, gdyż nie jest łatwo pogodzić się z faktem, że jeszcze w sobotę pełną piersią tętniące życiem miasto, w poniedziałek zacznie się zmieniać w oazę spokoju [lub jak twierdzą złośliwi - zastoju] i takie właśnie pozostanie przez najbliższe 9 miesięcy.

Donos z dnia 22-08-2017, a dokładniej z godziny 06:10
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj utrzymywało się u nas tak zwane 'zmienne zachmurzenie konwekcyjne z przelotnymi opadami deszczu', co oznacza jeden porządny deszcz [10 minut] i potem zachmurzenie zmienne oraz sporo wiatru dla surferów. Nie było źle, było nawet bardzo przyzwoicie, ale bez upałów. Wieczór spokojny, trochę jakby zadumany nad przemijaniem lata. Dzisiaj pogoda lepsza, bardziej słonecznie, cieplej i bez wiatru. Będzie można znów odwiedzić plażę.

Donos z dnia 20-08-2017, a dokładniej z godziny 06:55
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSobota nie należała do najpiękniejszych: wprawdzie nie padało, trochę rano powiało i było ciepło, to jednak aż do wieczora słońca nie zobaczyliśmy. I właściwie tylko ten wieczór wart jest zapamiętania. Niedziela zaczyna się pogodnie i chyba taka zostanie, ze słońcem za lekką mgiełką [cirrus]. Trzeba się opalać, bo jutro znów chmury, może nawet deszcz, ale za to z wiatrem dla surferów.

Donos z dnia 18-08-2017, a dokładniej z godziny 08:19
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj było bardzo miło, ale się skończyło. Dzisiaj już tak słonecznie nie będzie, choć nadal będzie gorąco, a nawet duszno, co pewnie skończy się wieczorną burzą. Nadchodzący weekend raczej w kratkę, czyli będzie i trochę słońca, i trochę wiatru, i trochę deszczu.

Donos z dnia 17-08-2017, a dokładniej z godziny 09:32
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelMożna chyba śmiało zaryzykować nomen omen ryzykowną tezę, że jak tyko mamy fajny koncert w Jastarni, to... pada deszcz. Bedarkowi padało, disco polo padało, Cugowskim padało itp. itd. Naukowcy amerykańscy i radzieccy, pardon le mot, rosyjscy pracują nad rozwikłaniem tej tajemnicy, a my tymczasem idziemy na plaże, bo skoro dziś koncertu nie ma, to jest słońce, błękit nieba i ciepełko...

Donos z dnia 15-08-2017, a dokładniej z godziny 12:42
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelŻar się z nieba leje, ciało przy ciele brązowieje...
Prawdziwe 'égalité'!
Dzisiaj mamy nie tylko Wniebowzięcie Najświętszej, ale chyba również wszystkich innych grzeszników-plażowników... ;-)

Donos z dnia 15-08-2017, a dokładniej z godziny 07:33
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj się opalało, opalało i kąpało, bo woda w Bałtyku stosunkowo ciepła jest. Dziś podobno też będzie plażowo, ale dopiero za chwilę, bo na razie chmury, choć ciepło. Poza tym mirabelki już żółte, jarzębina czerwona, upału nie ma, ale jest już połowa sierpnia i wszystko wskazuje na to, że po tym długim weekendzie Półwysep zacznie powolutku może nie pustoszeć, ale na pewno będzie się każdego dnia zmniejszało średnie stężenie wczasowicza na metr kwadratowy, czyli zacznie być coraz milej i spokojniej.

Donos z dnia 14-08-2017, a dokładniej z godziny 07:54
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj się pływało, a dzisiaj się będzie opalało, bo mało wiatru, dużo słońca i błękitu nieba, a do tego ciepełko, czyli mamy wszystkie elementy dnia plażowego. Nie licząc parawanów oczywiście i lodów Calypso...;-)

Donos z dnia 13-08-2017, a dokładniej z godziny 18:57
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSierpień trzyma dobrą formę, raz jest plażowo, a raz wietrznie. Jedni się szkolą, inni zawracają, a jeszcze inni pryskają i/lub podskakują. Jest dobrze, a podobno ma być lepiej, o czym można się przekonać oglądając więcej fotografii, które znajdziecie w naszej najnowszej NieDzielnejFotoGalerii. Zapraszamy! Podobno warto!

Donos z dnia 11-08-2017, a dokładniej z godziny 07:13
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelOd kilku dni scenariusz każdego dnia jest niemal dokładnie taki sam: najpierw słońce wschodzi nanizując krople porannej rosy na pajęczyny, potem z każdą chwilą żar z nieba się leje coraz mocniej, a ludzi na plażach przybywa. Potem dzień się malowniczo kończy i po mniej lub bardziej upojnej nocy cały cykl się powtarza.
Nie inaczej będzie dzisiaj, tym bardziej, że rozpoczyna się tzw. długi weekend sierpniowy. A co poza tym? A poza tym ciągle to samo, czyli jak co tydzień: ilość wczasowiczów na Półwyspie Helskim przerasta wyobrażenia najstarszych Kaszubów, więc oprócz słońca mamy też korki i zjawiska im podobne oraz towarzyszące. No ale z drugiej strony kiedy ma być gorąco, słonecznie i tłumnie, jeśli nie w lato właśnie. Przecież taki właśnie mamy klimat...

Donos z dnia 10-08-2017, a dokładniej z godziny 08:37
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj był naprawdę wspaniały dzień. Dla równowagi dzisiaj będzie już nie tak pięknie, bo pochmurno. Ale ciepło i bez deszczu, a po południu powinno się rozpogodzić. No cóż, odpoczniemy dziś od pływania i opalania, a jutro znów 'do roboty'.

Donos z dnia 09-08-2017, a dokładniej z godziny 08:36
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelDzięki specyficznemu ukształtowaniu dna morskiego w okolicy Jastarni na krawędzi mielizny znajdującej się na wprost Jastarni od strony zatoki spiętrzają się fale, a że dziś worek z ciepłym wiatrem SE się nam otworzył, więc od samego rana intensywnie wymieniamy się doświadczeniami i dzielnie walczymy z jastarnickimi falami. Jest wspaniale!

Donos z dnia 09-08-2017, a dokładniej z godziny 06:39
Życie jak w Madrycie, czyli wakacje w Jastarni na Półwyspie HelskimŻycie jak w Madrycie, czyli wakacje w Jastarni na Półwyspie Helskim
Życie jak w Madrycie, czyli wakacje w Jastarni na Półwyspie HelskimŻycie jak w Madrycie, czyli wakacje w Jastarni na Półwyspie Helskim
Nihil novi sub Sole... Słońce zachodzi i wschodzi, poranną rosę osusza, żar z nieba leje, a potem zachodzi. Czasem jakaś chmurka lub dwie, czasem wiatr dla ochłody. A my tak tu sobie siedzimy, chodzimy i patrzymy, a czasem latamy... no, życie jak w... Jastarni!

Donos z dnia 08-08-2017, a dokładniej z godziny 07:34
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj było bardzo, bardzo miło, a dzisiaj będzie jeszcze bardziej, czyli będzie goręcej, słoneczniej i bardziej plażowo. Ogólnie ten cały tydzień ma szansę stać się najcieplejszym i najbardziej słonecznym tygodniem tego lata.

Donos z dnia 07-08-2017, a dokładniej z godziny 10:55
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelChâteau Margaux to oczywiście nie jest, ale że ostatnio padało, a teraz świeci i grzeje, to nawet w Jastarni będzie całkiem przyzwoite winobranie. Po prostu wszystko na potęgę rośnie, kwitnie i dojrzewa. Na jesieni doniesiemy czy bogactwo struktury garbników wina Crus classés apelacji Jastarnia połączone z delikatnością i intensywnym kolorem nadal są na tym poziomie wyrafinowania co zwykle.

Donos z dnia 07-08-2017, a dokładniej z godziny 08:13
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczorajszy wiatr powoli cichnie, a ponieważ słońce nadal świeci na bezchmurnym niebie, to coraz więcej ludzi już jest na plaży, a będzie ich naprawdę dużo, bo to szczyt sezonu. Wróbelki ćwierkają, że jutro ma być podobnie tylko jeszcze ciepplej.

Donos z dnia 06-08-2017, a dokładniej z godziny 13:40
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelNihil novi sub Sole, czyli kolejny dzień jak co dzień w naszym helskim raju... Słońce świeci, wiatr wieje, a wszystkie wodne dzieci mają... banana od ucha do ucha. Jest dobrze, a podobno ma być lepiej, o czym można się przekonać oglądając więcej fotografii, które znajdziecie w naszej najnowszej HawajskiejFotoGalerii. Zapraszamy! Podobno warto!

Donos z dnia 05-08-2017, a dokładniej z godziny 12:48
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelKolejny dzień jak co dzień w naszym helskim raju, czyli od samego rana jest ciepło, jest słonecznie i jest bardzo wietrznie. Jedni się opalają, inni rosną, a jeszcze inni podskakują. Jest dobrze w naszym hellskim raju, o czym można się przekonać oglądając więcej fotografii, które znajdziecie w naszej najnowszej WietrznieSłonecznejFotoGalerii. Zapraszamy! Podobno warto!

Donos z dnia 05-08-2017, a dokładniej z godziny 08:21
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelA takie poranki rozumiemy jeszcze bardziej, czyli słońce, bezchmurne niebo i ciepły wiatr z południowego zachodu o sile 4-5 Bf. Bajka... Uprzejmie prosimy więcej...

Donos z dnia 04-08-2017, a dokładniej z godziny 07:51
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelNo takie poranki to rozumiemy i bardzo prosimy o więcej. Od samego rana słońce, ciepełko i wiatr pod wielkim dachem bezchmurnego nieba. Wygląda to dobrze, a ma wyglądać jeszcze lepiej.

Donos z dnia 03-08-2017, a dokładniej z godziny 07:08
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wszystko idzie zgodnie z planem, czyli wczoraj było ciepło i ładnie, i jeszcze piękniej się skończyło, a dzisiaj będzie brzydko, ale tylko do jutra, kiedy to wróci słońce dla plażowiczów i upragniony przez surferów wiatr.

Donos z dnia 02-08-2017, a dokładniej z godziny 07:54
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelPierwszy dzień sierpnia nawet nam się udał, było gorąco, słonecznie i bezwietrznie, czyli plażowo. Wieczorem zrobiło się duszno i spodziewaliśmy się burzy w nocy, ale przeszła bokiem. Dziś od rana ciepło i słonecznie, jutro trochę popada, a od piątku powieje, ale też zaświeci.

Donos z dnia 01-08-2017, a dokładniej z godziny 07:10
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSzast prast i nie wiadomo kiedy, ani nie wiadomo jak, ale lipiec 2017 już za nami. Skończył się bardzo romantycznie i zapowiedział, że sierpień ma być upalny oraz suchy. To by się nawet zgadzało, bo lipiec był o 0,24 C chłodniejszy od średniej wieloletniej i bardziej deszczowy, więc żeby bilans wyszedł na zero, to sierpień musi być cieplejszy i suchszy. Pożyjemy, zobaczymy.

Donos z dnia 01-08-2017, a dokładniej z godziny 06:50
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelMinął nam kolejny dzień jak 'niemal' co dzień w naszym helskim raju, czyli od samego rana żar się z nieba leje, a ciało przy ciele niemal już hebanieje. Jest tak gorąco, że nawet biedronki szukają odrobiny cienia. Ufff.... jak gorąco..., o czym można się przekonać oglądając więcej fotografii, które znajdziecie w naszej najnowszej UpalnejFotoGalerii. Zapraszamy! Podobno warto!

Donos z dnia 01-08-2017, a dokładniej z godziny 06:49
Nowy miesiąc, nowe wiadomości.
Donosy z poprzednich miesięcy i lat znajdziecie Państwo w naszym przepastnym ARCHIWUM.

=======================================================

Donosy z poprzednich miesięcy znajdziecie Państwo w naszym Archiwum.

Jeśli jakakolwiek fotografia z "Donosów" jest z Twoim udziałem, a z jakichkolwiek powodów jest Ci to nie rękę, napisz na adres info@augustyna.pl. Zdjęcie zostanie natychmiast usunięte z sieci i innych nośników. Tutaj natomiast znajdziecie pozostałe zasady wykorzystania naszych zdjęć.


Początek strony

Strona główna