Zapraszamy na wczasy !Augustyna donosi

OW AUGUSTYNA - Jastarnia | Willa AUGUSTYNA - Jastarnia | OW ŻEGLARZ - Jastrzębia Góra
Rezerwacja | Cennik | Dojazd | O Półwyspie | O nas | Sznurki | Teneryfa | Księga Gości
Widok na morze | Pogoda | FAQ | DVD | FotoGaleria | Donosy | Pomoc | Kontakt

***** Donosy prosto z plaży w Jastarni *****

Donosy pochodzą z plaży przed OW Augustyna w Jastarni.
Wiadomości z poprzednich lat znajdziecie w archiwum.
Donosy sponsoruje Apartament La Perla w El Medano.
Znajdź nas na:

Facebook:
Facebook - Augustyna.pl

Youtube:
Youtube - Kanał Augustyna.pl


Vimeo:
VIMEO - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com


Instargram:
Instagram - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com

Donos z dnia 31-08-2018, a dokładniej z godziny 06:57
Wczasy nad morzem czyli wrzesień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli wrzesień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wczasy nad morzem czyli wrzesień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli wrzesień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wczasy nad morzem czyli wrzesień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli wrzesień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Trzeba przyznać, że w temacie 'ładne wieczorne widoczki' sierpień spisuje się, a właściwie spisał się doskonale, bo od jutra mamy wrzesień, czyli właśnie rozpoczyna trwający do połowy października najpiękniejszy i najwspanialszy czas na Półwyspie Helskim. Po pierwsze w kieszeni tubylców radośnie brzęka sezonowy utarg, po drugie woda ma około +19C, po trzecie wczasowicze w znakomitej większości wyjechali i jest spokój, a po czwarte we wrześniu od lat zdarza się dużo słońca i parę dni naprawdę konkretnego wiatru wiatru. Będzie więc słońce, będzie wiatr i nie będzie tłoku, czyli bez żadnych przeszkód będzie można cieszyć się urokami naszego helskiego raju (i to już bez drugiego L, w słowie HEL!).

Donos z dnia 27-08-2018, a dokładniej z godziny 07:04
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelPoniedziałek pogodnie rozpoczyna ostatni tydzień wakacji 2018. Jest ciepło, wieje umiarkowanie z południa. a temperatura wody i powietrza w południe osiągnie poziom +20C. Można więc plażować, a można i surfować, bo po południu powinno się rozwiać nieco bardziej. Jutro może spadnie przelotny deszcz, ale potem znów słońce i spokojnie pogodnie ciepłe późne lato.

Donos z dnia 24-08-2018, a dokładniej z godziny 08:46
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelPiątek powitał nas deszczem i piorunami. Teraz juz się sytuacja uspokoiła, ale po południu możliwa jest powtórka. W sobotę też może popadać, a niedziela obiecuje że po południu rozpogodzi się. Poniedziałek rozpocznie ostatni tydzień lata, który ma być spokojnie pogodny i słoneczny z temperaturami na poziomie +20C w wodzie i powietrzu.

Donos z dnia 22-08-2018, a dokładniej z godziny 07:32
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelChoć w powietrzu już czuć, że koniec lata się zbliża i ludzi na Półwyspie jest na pewno mniej niż choćby jeszcze tydzień temu, to jest ich nadal naprawdę bardzo dużo, bo słońce naprawdę mocno świeci.

Donos z dnia 19-08-2018, a dokładniej z godziny 04:15
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelPogoda jak marzenie, więc nasycenie Półwyspu wczasowiczami pobiło chyba rekord, bo nawet koszyków w Biedronce zabrakło. Ale choć nadal ma być bardzo ładnie, to jednak kalendarz nieubłaganie pokazuje, że powolutku i nieubłaganie zbliżamy się do końca wakacji, więc z każdym dniem będzie spokojniej.

Donos z dnia 16-08-2018, a dokładniej z godziny 08:13
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelOkres wiania, świecenia i czasem padania już za nami. Teraz z przyjemnością możemy się oddać opalaniu na dowolnie wybranym boku, bo czeka nas parę dni pogody typowo plażowej, czyli słońca na bezchmurnym niebie i bezwietrznego upału.

Donos z dnia 14-08-2018, a dokładniej z godziny 07:50
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelOkres upalno-wietrzny za nami, a przed nami mokry wtorek, który postanowił poprawić bilans wodny naszych trawników, choć po południu będzie pogodny oraz wietrzna środa, która choć generalnie pogodna, to może nas zaskoczyć przelotnym deszczem. Czwartek i piątek powinny być leniwie plażowe.

Donos z dnia 12-08-2018, a dokładniej z godziny 05:01
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelZgodnie ze scenariuszem niedziela stoi pod znakiem silnego zachodniego wiatru, ale również słońca. Jest też odrobinkę chłodniej [w wodzie i powietrzu +21C], ale warunki dla wietrznych surferów są po prostu znakomite. Hawaje się nawet nie umywają do tego co mamy i będziemy mieć dzisiaj na naszym wąskim pasku piasku zwanym hellskim rajem!

Donos z dnia 10-08-2018, a dokładniej z godziny 08:25
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj było słonecznie, bezwietrznie, upalnie i plażowo, a dzisiaj wieje z południa i świeci, jutro nie będzie wiało, ale będzie świeciło i grzało, w niedziele znów wiatr i tak dalej, i tak dalej...

Donos z dnia 08-08-2018, a dokładniej z godziny 08:15
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelPięknej pogody ciąg dalszy. Południowy wiatr okazał się słabszy od prognozy, ale jednocześnie cieplejszy. Plażowicze są w siódmym niebie, a surferzy czekają na 'warun', bo podobno później ma być lepiej.

Donos z dnia 07-08-2018, a dokładniej z godziny 07:30
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelTrzy dni wietrznie słonecznej radości za nami, a przed nami kilka, jeśli nie kilkanaście dni plażowania i upałów. Na szczęście te upały będą od czasu do czasu łagodzone wiatrem, w tym wiatrem z południa, co oznacza że będzie można wykorzystać słynną jastarnicką mieliznę, czyli JAWS aka JOKES.

Donos z dnia 06-08-2018, a dokładniej z godziny 11:30
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWietrznego szaleństwa ciąg dalszy, czyli może już nie wieje tak mocno jak wczoraj, ale nadal wieje, świeci i cieszą się wszystkie wietrzno wieczne dzieci...;-)

Donos z dnia 05-08-2018, a dokładniej z godziny 12:27
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelRano burza podlała trawniki, a teraz wiatr rozwiał chmury, zaświeciło słońce i znów zrobiły się Karaiby. Kogo dziś lub jutro nie będzie na wodzie, ten będzie miał naprawdę czego żałować...

Donos z dnia 04-08-2018, a dokładniej z godziny 07:38
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczoraj było wietrznie i słonecznie, dzisiaj [przynajmniej teraz] jest wietrznie i słonecznie, i jutro ma być wietrznie i słonecznie, czyli hawajsko. Było dobrze, jest lepiej, a ma być najlepiej!

Donos z dnia 03-08-2018, a dokładniej z godziny 18:18
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelAni słowa, ani zdjęcia nie mogą opisać tego co się działo dzisiaj w naszym hellskim raju - słońce, wiatr, woda i upał, KARAIBY!

Donos z dnia 02-08-2018, a dokładniej z godziny 06:58
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Jest tak gorąco, że nie mamy już nawet siły pisać o tym że jest upalnie... Zamiast tego przenosimy się wirtualnie w okolice tego weekendu kiedy w końcu coś konkretniej powieje. Słońce oczywiście będzie świeciło w najlepsze, wiatr wiał nie najgorzej, a wszelkiej maści surferzy będą mieli uśmiechy od ucha do ucha, bo zabawa będzie na pewno przednia

Donos z dnia 01-08-2018, a dokładniej z godziny 06:56
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Najnowsze prognozy przynoszą same dobre wiadomości. Otóż do końca tygodnia na pewno będzie jeszcze bardzo gorąco, upalnie, bezchmurnie i bezwietrznie, ale nowy tydzień przyniesie spadek temperatur z dzisiejszych +30C do +25C, czyli do strefy komfortu termicznego. Będzie można w nocy spać, a dzień czym oddychać. Na dodatek rozwieje się z zachodu, co sprawi że tysiące surferów wydobędzie się z głębokiej depresji i życie znów zacznie mieć dla nich sens.

Donos z dnia 01-08-2018, a dokładniej z godziny 06:50
Wczasy nad morzem czyli sierpień, słońce, plaża i wiatr widziane z okna OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelGorąco i tłoczno. Czasem chmurka. Czasem deszcz. Czasem wiatr. Często za dużo słońca i za wysokie temperatury. W dużym uproszczeniu tak właśnie mija nam sezon letni 2018. Dobrze to ilustruje TO ZDJĘCIE z plaży we Władysławowie.
04

Donos z dnia 01-08-2018, a dokładniej z godziny 06:09
Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli lipiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelUpalnie, słonecznie, bezwietrznie i bezchmurnie - tak było, tak jest i jeszcze długo będzie. W dodatku ostatni dzień lipca i pierwszy dzień sierpnia są na dobrej drodze aby exe quo pobić rekordy temperatury tego lata. Jest tak gorąco, że nawet woda w Bałtyku ma ponad +21C.

Donos z dnia 01-08-2018, a dokładniej z godziny 06:07
Nowy miesiąc, nowe wiadomości.
Donosy z poprzednich miesięcy i lat znajdziecie Państwo w naszym przepastnym ARCHIWUM.

=======================================================

Donosy z poprzednich miesięcy znajdziecie Państwo w naszym Archiwum.

Jeśli jakakolwiek fotografia z "Donosów" jest z Twoim udziałem, a z jakichkolwiek powodów jest Ci to nie rękę, napisz na adres info@augustyna.pl. Zdjęcie zostanie natychmiast usunięte z sieci i innych nośników. Tutaj natomiast znajdziecie pozostałe zasady wykorzystania naszych zdjęć.


Początek strony

Strona główna